Harmonikářská trička

Drakordeon ve vašem šatníku přece nesmí chybět.
Read More

Simply happy ZOO

Originální skladby v notách pro sólový akordeon a akordeonové duo od přední české akordeonistky Markéty Laštovičkové. Sešit je určen všem malým a odvážným akordeonistům a akordeonistkám.
Read More

Veselý akordeon

Veselý akordeon je nová sbírka sedmnácti přednesových skladbiček od autorky Kláry Veselé. Skladbičky ve stylu tanga, francouzských valčíků i italských zpěvných melodií.
Read More

Škola hry na knoflíkový akordeon

Škola je koncipována jako kompletní materiál pro výuku začátečníků a pro zvládnutí základů hry na akordeon. Je napsána s prostoklady pro oba dva nejrozšířenější systémy řazení knoflíků – pro C-systém i B-systém, ale využijete ji i pro klávesový akordeon, jen prostoklady budou chybět.

Read More

Zahrajeme vám

Zazpívejte a zatancujte si s námi! Nebo si nás jen tak poslechněte.
Read More

Akordeon vypráví

Umožní vám vydat se na neprošlapanou cestu rozšířených technik, které lze využít v rámci tradičních i méně tradičních hudebních žánrů.
Read More

Řemeny na akordeon

Bojíte se, že vám vaše prodřené řemeny už dlouho nevydrží, nebo se chcete odměnit a koupit si nové, měkoučké, díky kterým vám nástroj padne k tělu jak ulitý?
Read More

Placené noty

Placené písničky jsou zpracovány v přehledných notách s prstokladem pro harmoniku. Velkou výhodou jsou učební nahrávky přesně podle not, které si můžete poslechnout třeba hned.
Read More

Batohy na akordeon

Už se nechcete vláčet s těžkým kufrem a přehazovat si ho z ruky do ruky po každém kroku?
Read More