Ja volim te jos

K tomu, abychom se lépe naladili na atmosféru letošního léta, doporučuji shlédnutí živé balkánské komedie Černá kočka, bílý kocour od Emira Kusturici. Pokud jste si zatím začátek léta nestihli užít a pobavit se, zaručuji Vám, že se při shlédnutí tohoto filmu rozhodně bavit budete.

Připravili jsme si proto pro vás akordeonové zpracování filmové písně "Ja volim te jos", kterou hraje v různých verzích také Emir Kusturica & The No Smoking Orchestra. Ve filmu ji zpívá zpěvačka monumentálního hlasu, rozměrů i schopností a abyste si mohli zazpívat spolu s ní, u notového zápisu písně najdete také fonetický přepis originálního textu.

Ve svém projektu Hudebna.com nabízím výuku na kytaru, akordeon a ukulele. Důležitá je pro mě radost a láska k hudbě, kterou se snažím svým žákům předávat a dále rozvíjet. Zaměření i způsob výuky vždy přizpůsobuji cílům a přáním svých žáků a chci docílit především toho, aby je samotné hraní bavilo. Hudebna se nachází v Praze poblíž metra Florenc a je otevřena dětem i dospělým. Kromě výuky můžete na stránkách projektu najít také řadu výukových materiálů a videí, které Vám mohou při hraní pomoci.

akordeon

autor článku | Jirka Hunyady
publikováno 8 . 7. 2017