Nejsou etudy jako etudy

Napadlo vás někdy, že se při učení na akordeon můžete potkat se smutným klaunem, zazpívat si s francouzskou dámou, zatancovat si s roboty nebo se radovat na balkánské veselce?

Všichni víme, že žádný učený z nebe nespadl. Jenže když se řekne slovo etuda, nejspíš každému naskakuje husí kůže (a možná se i ozývá špatné svědomí). To je potřeba změnit! Etudy by neměly být nudná cvičení, ale dobrodružné výpravy do neprobádaných krajin.

Při hraní Snadných etud pro akordeon od Sama Rašky se vypravíte na Moravu, na egyptské tržiště, na barokní bál nebo do středověku, zahrajete si valčík, blues i disko – a při tom všem si procvičíte všechny důležité základní dovednosti, hmaty, ozdoby, rytmus i frázování. Pokud chcete vědět, jak má každá skladba znít, můžete si nahrávky poslechnout přímo od autora. Ať jste malí nebo velcí, budete se sami divit, jak vám to díky nápaditým názvům a veselým obrázkům půjde zlehka!

etudy-obrazek2-web

Pro koho jsou Snadné etudy pro akordeon vhodné především?
pro začátečníky i pokročilé
pro dospělé amatérské hráče
pro žáky prvního stupně ZUŠ

Notový sešit obsahuje dohromady 35 skladbiček, tři z nich pro ukázku zveřejňujeme i s učebními nahrávkami.

Ještě je nemáte na notovém stojánku? To se dá snadno napravit!

Objednávky mailem nebo přes kontaktní formulář zde

 

Etudy si můžete pořídit za 250 Kč + poštovné a balné nebo si je prostě bez poštovného vyzvedněte u nás v učebně v Praze na Smíchově, ulice Bieblova 9. Učební náhravky všech etud vám pak budou k dispozici ke stáhnutí ve formátu mp3.

Pokud jste si pořídili jen notový sešit a chtěli byste i učební nahrávky, můžete je získat za 100 Kč.

Základním uměleckým školám také nabízíme seminář autora. Náplní může být představení etud, metodika nejen jazzové improvizace na akordeon nebo samostatný koncertní recitál – program je na domluvě.

Chcete si v našem eshopu ještě něco vybrat?