Podzimní kurz 2018 | pozvánka

19. - 21. 10. 2018 / Sedmihorky u Turnova /  harmonikářský kurz uprostřed Českého ráje. Vezměte partnery, kamarády a děti. Vy si užijete kurz, vaši blízcí výletování mezi skalami v barevném podzimu a večer si společně zahrajeme, zazpíváme, spoustu dobrého sníme a vypijeme.

Abyste na kurz přijeli v pořádné harmonikářské kondici, chvilky těšení si můžete zkrátit zkoušením písniček a skladeb, které si pro vás lektoři připravili. Po přihlášení vám pošleme noty a hurá na to!

ondrej-zlevor_profil2

Ondra Zlevor

Turnovák, který utáhne večerní veselí až k ránu. S lehkostí a úsměvem. A když to nejmíň čekáte vymění harmoniku za tubu a potom to teprve začne... Pro účastníky si připravil dvě písničky: Letní žár z muzikálu Pomáda a slovenský romský čardáš Načo pôjdem domov.

DSC_9405-orez-jindra

Jindra Kelíšek

Co by to byl za život bez kontrastů? Co  by to bylo za hudbu bez barev? Takhle to s muzikantem může začít (Falling slowly) a takhle to může dopadnou (Lidičky já mám rád pívo). A  co podzimní melancholické kontrasty? Barevné listy padají, padají a taky dopadnou... že bychom vyzkoušeli i tuhle?

Cena kurzu je 2400 Kč (kurzovné, snídaně a večeře, pronájem společných prostor) + ubytování dle libosti v kempu Sedmihorky (zimy se bát nemusíte, i v malých chatkách se topí) + obědy v místní restauraci.

Nabízíme zlevněné kurzovné za 1900 Kč pro studenty do 26 let, rodiče na rodičovské dovolené a seniory. Slevu můžou uplatnit i ti, co vymyslí ke kurzu zajímavý doprovodný program, či pro nás napíší článek na web. Anebo se do našeho projektu harmonika.cz zapojí jiným způsobem.

Dospělý doprovod 400 Kč, dětský doprovod 200 Kč, počítejte se snídaní, večeří a využitím společných prostor.

 

Pro společný program budeme mít k dispozici velikánskou klubovnu s kuchyňkou a další místnosti.

Přijet můžete vlastním autem, ale budeme řešit i spolujízdu. Jsou tu i možnosti vlakového nebo autobusového spojení.

 

Začátek kurzu je v pátek v 18 hodin, konec v neděli odpoledne.

Máte-li zájem se zúčastnit, stačí VYPLNIT PŘIHLÁŠKU. Po vyplnění přihlášky vám dáme vědět, zda jsou ještě volná místa, potom můžete poslat zálohu 1000 Kč. Teprve po zaplacení zálohy budete mít místo na kurzu s jistotou rezervováno. Nějaké dotazy nebo problém s vyplněním přihláškového formuláře? Ozvěte se na e-mail jindra.kelisek@gmail.com.

 

Kurz není pro úplné začátečníky, alespoň pár písniček nebo skladeb je potřeba umět zahrát.

 

Jaké to bylo v minulých letech?

Nebojte se pozvat i své muzikantské kamarády! Vítáni jsou jako vždy i hráči na jiné nástroje – jen když jim nebude vadit, že budou v menšině.

Takže proč zůstat doma?

 

Za realizační a lektorský tým  | Jindra Kelíšek
publikováno 5. 9. 2018