23. - 25. 10. 2020 / Sedmihorky u Turnova /  harmonikářský kurz uprostřed Českého ráje. Vezměte partnery, kamarády a děti. Vy si užijete kurz, vaši blízcí výletování mezi skalami v barevném podzimu a večer si společně zahrajeme, zazpíváme, spoustu dobrého sníme a vypijeme.

Abyste na kurz přijeli v pořádné harmonikářské kondici, chvilky těšení si můžete zkrátit zkoušením písniček a skladeb, které si pro vás lektoři připravili. Po přihlášení vám pošleme noty a hurá na to!

ondrej-zlevor_profil2

Hrajete-li občas v různých dobrých společnostech, jistě jste již narazili na pobídku: "Zahraj něco pořádnýho, třeba Kabáty!" Takovému požadavku můžete nenásilně vyhovět známou písní v country duchu Colorado. Nebude-li mít publikum dost, tak duši každého bigbíťáka potěšíte známou baladou Knocking' on Heaven's Door (Nebeská brána) a pro ještě větší zklidnění situace můžete nasadit sladký závan latinsko-amerických rytmů v podobě Cukrářské bossanovy.

foto-tomas-vyrez

Řekněte mamce prokrista, ať mi večeři nechystá. Večeři ani snídani, že já jsem zbitý, spoutaný. Řekněte mamce, prokrista, ať mi pár košil přichystá. Tu první tenkou kmentovou, tu druhou lněnou bělavou. V té první budu seděti, v té druhé budu viseti. Nevěšte vy mě na duby, tam by mě snědli holubi.
Znáte? A co Ani tak nehoří nebo Zabili, zabili? Těšte se na písničky z Balady pro banditu.

Lektoři hrají a poradí s klávesovými nástroji.

Cena kurzu je 3400 Kč (kurzovné, snídaně a večeře, pronájem společných prostor) + ubytování v kempu Sedmihorky (máme rezervované větší i menší chatky, komfortnější ubytování možné v Podháji. Zimy se bát nemusíte, i v malých chatkách se dá zatopit) + obědy v místní restauraci.

Nabízíme zlevněné kurzovné za 2900 Kč pro studenty do 26 let, rodiče na rodičovské dovolené a seniory. Slevu můžou uplatnit i ti, co vymyslí ke kurzu zajímavý doprovodný program, či pro nás napíší článek na web. Anebo se do našeho projektu harmonika.cz zapojí jiným způsobem.

Dospělý doprovod 500 Kč, dětský doprovod 200 Kč, počítejte se snídaní, večeří a využitím společných prostor.

 

Pro společný program budeme mít k dispozici velikánskou klubovnu s kuchyňkou a další místnosti.

Přijet můžete vlastním autem, ale budeme řešit i spolujízdu. Jsou tu i možnosti vlakového nebo autobusového spojení.

 

Začátek kurzu je v pátek v 18 hodin, konec v neděli odpoledne.

Máte-li zájem se zúčastnit, stačí VYPLNIT PŘIHLÁŠKU. Po vyplnění přihlášky vám dáme vědět, zda jsou ještě volná místa, potom můžete poslat zálohu 1000 Kč. Teprve po zaplacení zálohy budete mít místo na kurzu s jistotou rezervováno. Nějaké dotazy nebo problém s vyplněním přihláškového formuláře? Ozvěte se na e-mail jindra.kelisek@gmail.com.

 

Kurz není pro úplné začátečníky, alespoň pár písniček nebo skladeb je potřeba umět zahrát.

 

Jaké to bylo v minulých letech?

Nebojte se pozvat i své muzikantské kamarády! Vítáni jsou jako vždy i hráči na jiné nástroje – jen když jim nebude vadit, že budou v menšině.

Takže proč zůstat doma?

 

Za realizační a lektorský tým | Jindra Kelíšek