Zimní harmonikářský kurz 2016 | reportáž

Noční nespoutaný tanec s tubou a trombonem. Středověká hostina. Klezmer a francouzský šanson. Antbesídka s lampou. Osvobozené divadlo a Zlatovláska. Sněženka v rukavicích. Sloní hřbitov a Chválím tě země má. A samozřejmě nespočet kláves a knoflíků.

Víkend byl fajn, rozhodně toho nebylo příliš, jen houšť a dál! Energií srším ještě dnes.
Dokonce mě lekce teorie přiměla otevřít na chvilku knížku o hudební nauce a možná i něco chápu… Sněženka má místo za sklem v knihovně, před kterou hraju, tak na mě dohlíží.
Danuta Hajná

Takže ešte raz ďakujem za celý tento kurz, bol super. Zlepšiť by sa hádam ani moc toho nedalo… program bol výborný, načasovanie jednotlivých prednášok akurát, kuchár by si zaslúžil nejaký ten „rytířský řád“. Spoločnosť skvelá...
Filip Puškáš

Cesta zpátky byla v pohodě, podstatně kratší než cesta na Chaloupky. Možná proto, že jsem se až moc těšila a nemohla se dočkat. :D Kurz sice byl intenzivní, ale já jsem jen ráda. Jídlo bylo báječné, lidé i lektoři velice přátelští a atmosféra no FANTASTICKÁ. Jsem nadšená ještě teď a budu čerpat ještě dlouho. Jsem moc ráda, že jsem Vás poznala a budu se těšit na nějaké další příště.
Zuzka Grulichová

Za mě byl kurz o5 super, byl jsem rád i za to, že jsme to měli v sobotu s Michalem intenzivnější (bez přestávky). Nejezdím si tam přeci odpočinout, ale něčemu se přiučit. Takže za mě bych neubíral…
Jirka Linhart

Kdo na kurzu lektoroval a co? Zjistíte z pozvánky na kurz…

A kdopak je tajemná Sněženka? Má doopravdy modré oči? Přijedete příště?