Zimní kurz 2020 | pozvánka

24. - 26. 1. 2020 / Mnichovo Hradiště /  harmonikářský kurz, to není pouze kurz, kde vám lektoři pomohou posunout se zase o kousek dál ve vašem hraní. Je to především setkání sympatických lidí, kde se lze učit od ostatních účastníků, vyměňovat si noty, nahrávky a zkušenosti. Kde je čas zahrát si, zazpívat a pobesedovat nejen o harmonice. A v hrnku něco teplého pro zahřátí?

Abyste na kurz přijeli v pořádné harmonikářské kondici, chvilky těšení si můžete zkrátit zkoušením písniček a skladeb, které si pro vás lektoři připravili. Po přihlášení vám pošleme noty a hurá na to!

Dětičky jděte už spát, Chariots of fire, Dva roky prázdnin, tango La Cumparista, Pařížský klučina a další...

Cena kurzu je 3400 Kč (kurzovné, stravování, pronájem společných prostor) + ubytování na celý kurz ve 3-5 lůžkových pokojích za 550 Kč (popřípadě si můžete najít svoje ubytování poblíž v Mnichově Hradišti).

Nabízíme zlevněné kurzovné za 2900 Kč pro studenty do 26 let, rodiče na rodičovské dovolené a seniory nad 60 let. Slevu můžou uplatnit i ti, co vymyslí ke kurzu zajímavý doprovodný program, či pro nás napíší článek na web. Anebo se do našeho projektu harmonika.cz zapojí jiným způsobem.

 

Vše bude probíhat v prostorách bývalého Kapucínského klášteru v Mnichově Hradišti. Historické místo s tajemnými chodbami a výhledy do přilehlé rozlehlé zámecké zahrady. Venku zima, vevnitř příjemně vytopeno. V rukou kouřící šálek čaje? Harmonika? Sklenka vína nebo dobré pivo z místního pivovaru? Je to na vás.
Přijet můžete vlastním autem, ale budeme řešit i "spolujízdu". Jsou tu i možnosti vlakového nebo autobusového spojení.

Nedílnou součástí našich kurzů je výborné jídlo, za které bude ručit kuchařský tým Janka & spol.

 

Začátek kurzu je v pátek v 18 hodin, konec v neděli odpoledne.

Máte-li zájem se zúčastnit, stačí VYPLNIT PŘIHLÁŠKUPo vyplnění přihlášky vám dáme vědět, zda jsou ještě volná místa, potom můžete poslat zálohu 1000 Kč. Teprve po zaplacení zálohy budete mít místo na kurzu s jistotou rezervováno. Nějaké dotazy nebo problém s vyplněním přihláškového formuláře? Ozvěte se na e-mail jindra.kelisek@gmail.com.

 

Kurz není pro úplné začátečníky, alespoň pár písniček nebo skladeb je potřeba umět zahrát.

 

Jaké to bylo v minulých letech?

Nebojte se pozvat i své muzikantské kamarády! Vítáni jsou jako vždy i hráči na jiné nástroje – jen když jim nebude vadit, že budou v menšině.

Takže proč nevyrazit?

 

Za realizační a lektorský tým  | Jindra Kelíšek