Zimní kurz 2023 | pozvánka

10.-12.2.2023 / Nejde pouze o kurz, kde vám lektoři pomáhají posunout se zase o kousek dál ve svém hraní, ale i setkání sympatických lidí, kde je prostor učit se od ostatních účastníků, vyměňovat si noty, nahrávky a zkušenosti. Kde je čas zahrát si, zazpívat a pobesedovat nejen o harmonice.

Abyste v únoru přijeli v pořádné harmonikářské kondici, chvilky těšení si můžete zkrátit vyzkoušením písniček a skladeb, které si pro vás lektoři připravili. Po přihlášení vám pošleme noty a hurá na to!

Milé harmonikářky a harmonikáři, na letošním zimním kurzu si společně dáme dvě rádiové hitovky! První bude Snad jsem to zavinil já od skupiny Olympic a jako druhou píseň si nacvičíme Sunny od Boney M. Moc se na vás těším!

Po delším uvažování, co na nadcházející zimní kurz, mě napadlo, zda po čase opět nepřivézt nějaký písničky od Branu a od Mirka Kemela. Zkrátka něco, čemu se věnuju, co sám hraju a v čem se cítím jistě. Pokusím se vybrat něco veselého, něco smutného, něco lehkého i těžšího, zkrátka aby si vybrali všichni.

Zachránce kurzu, na poslední chvíli zastoupil dva nemocné lektory.

PŘIHLÁŠKA
Máte-li zájem se zúčastnit, stačí VYPLNIT PŘIHLÁŠKUPo vyplnění přihlášky vám dáme vědět, zda jsou ještě volná místa, potom můžete poslat zálohu 1000 Kč. Teprve po zaplacení zálohy budete mít místo v kurzu s jistotou rezervováno. Jestliže budeme muset kurz zrušit, však víte kvůli čemu, záloha bude vrácena. Nějaké dotazy nebo problém s vyplněním přihláškového formuláře? Ozvěte se na e-mail jindra.kelisek@gmail.com.

Cena kurzu je 4400 Kč (kurzovné, stravování, pronájem společných prostor) + ubytování na celý kurz (ve společných ložnicích za 300 Kč, pro náročnější v pokojích s vlastním sociálním zařízením za 550 Kč).

Nabízíme slevu 500 Kč pro studenty do 26 let, rodiče na rodičovské dovolené a seniory nad 60 let.

Dále slevu 1000 Kč pro ty, co si připraví zajímavý doprovodný program nebo se do našeho projektu harmonika.cz zapojí jiným způsobem. Dejte vědět, něco vymyslíme.

Nedílnou součástí našich hudebních kurzů je výborné jídlo s láskou vařené naším kuchařským týmem.

Začátek kurzu je v pátek v 19 hodin, konec v neděli odpoledne.

 

DOPRAVA
Chaloupky jsou sice pro někoho trochu dál, ale to lze vyřešit spolujízdou, jedno místečko v autě se vždycky najde. Jde to i autobusem – zastávka „Zašovice, Nová Brtnice“.

MAPA

 

Kurz není pro úplné začátečníky, alespoň pár písniček je potřeba umět zahrát.

Jaké to bylo v minulých letech?

Nebojte se pozvat i své muzikantské kamarády! Vítáni jsou jako vždy i hráči na jiné nástroje – jen když jim nebude vadit, že budou v menšině.

 

Takže proč nevyrazit? Těšíme se na vás.

 

Za realizační a lektorský tým | Jindra Kelíšek