Proč se někdo učí hrát na akordeon? Lidé si k němu nacházejí cestu všelijak. Třeba objeví harmoniku po dědečkovi. Někomu se zalíbí písničky od Nohavici nebo Radůzy. Jiný sní o tom, jak rozezpívá celou hospodu. Někdo si užívá, jak nástroj dýchá a vibruje. Jeden má rád Galliana, jiný zase Koubka. Jeden jazz, druhý country. Někdo si radši hraje sám pro sebe, jiní by chtěli založit kapelu…

Vaše motivace může být různá. Snažíme se, abychom vám ke splnění muzikantského snu pomohli najít cestu.

 

Naše „harmonikářská škola“ je samozřejmě o lidech, o zkušených lektorech. Je nás víc, protože každý je jiný a každému sedne jiný přístup. Naši lektoři nejsou jen učitelé, muzikou žijí, hrají v kapelách, lektorují na harmonikářských kurzech, píší články na náš web. Předávají zkušenosti z praxe, což je to nejcenější, co se můžete od učitele naučit.

Místo výuky

Naši lektoři učí všude možně (Praha, Brno, Turnov, Pelhřimov, Teplice, Skype). Nicméně naše „základna“ je na adrese Bieblova 9 v Praze, poblíž stanice metra Anděl. V naší učebně se nemusíte bát pořádně vzít za měch, jen ať to zní!

 

Jak to prakticky funguje?

Je to jednoduché, dejte vědět, domluvíme termín první lekce, kde si popovídáme, zahrajeme si a povíme, co od sebe navzájem očekáváme.

Pokud se rozhodnete s námi pokračovat, najdeme čas pro pravidelné lekce, nebo se domluvíme na nepravidelných konzultacích, kde je výhodou flexibilní domluva z hodiny na hodinu (a nevýhodou, že nemusíme vždy najít společný čas).

 

Cena za lekci

Lekce stojí různě, záleží na lektorovi, se kterým se dohodnete na konkrétních podmínkách. Orientačně počítejte 700 - 900 Kč za lekci.

 

Pravidlo „omluva nejméně 24 hodin dopředu“

Pokud se nestihnete omluvit aslespoň 24 hodin předem, budeme chtít pozdě omluvenou hodinu zaplatit. Chápeme, že se může stát cokoliv, ale totéž přísné pravidlo platí i pro nás. Neomluvíme-li se včas, máte další hodinu zdarma.

 

Možnost půjčení a koupení si nástroje

Ozývají se nám noví žáci, že by se chtěli učit na akordeon, ale vlastní nástroj ještě nemají. Nejsou si jisti, jestli u hraní skutečně vydrží, a ani netuší, jaký si mají pořídit. Abychom začínajícím harmonikářům, nejen svým žákům, tohle překlenovací období usnadnili, nabízíme za měsíční poplatek půjčení harmoniky (kolem 1000 Kč podle typu nástroje) + vratná záloha ve výši poloviny ceny půjčovaného nástroje. A jestli se vám některý z našich nástrojů zalíbí natolik, že ho budete chtít, můžeme se domluvit i na prodeji.

6O9A5824_BW_30_nahled
SONY DSC
6O9A8481_BW_30
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
katka-paclikova
michal_vyrez
zaneta_vyrez
_MG_0894_nahled-ctverec
Processed with VSCOcam with se3 preset
jana-bezpalcova
igor-barboi-pozvanka-zimní2017
David-Lomič-1600x1200
akordeon