Jarní kurz 2019 | pozvánka

26. - 28. 4. 2019 / Sedmihorky u Turnova /  harmonikářský kurz uprostřed Českého ráje. Vezměte partnery, kamarády a děti. Vy si užijete kurz, vaši blízcí výletování mezi skalami v probouzejícím se jaru a večer si společně zahrajeme, zazpíváme, spoustu dobrého sníme a vypijeme.

Abyste na kurz přijeli v pořádné harmonikářské kondici, chvilky těšení si můžete zkrátit zkoušením písniček a skladeb, které si pro vás naši lektoři připravili. Po přihlášení vám pošleme písničky v notách a hurá na to!

ondrej-zlevor_profil2

Ondra Zlevor

Turnovák, který utáhne večerní veselí až do rána. S lehkostí a širokým úsměvem. A když to nejmíň čekáte vymění harmoniku za tubu a potom to teprve začne...

IMG_1693

Jana Bezpalcová

Milá a trpělivá lektorka,  bravurně ovládá hru na knoflíkový i klávesový akordeon. Vždy ráda poradí, pomůže, vymyslí, co a jak by se dalo zahrát.

PROGRAM

Den začíná zvesela společnou písničkou, už jste slyšel hrát po ránu tolik harmonik najednou?

Vyzkoušíte si, jaké je to hrát v "kapele". Společně s lektory secvičíte pár písniček nebo skladeb, každý se přidá s tím, co zvládne. Nebojte, kapela vás podrží. Při společném hraní v kapele si ani nevšimnete a zapadnou vám další souvislosti z hudební teorie.

Prostor je i na probrání vašeho hraní, lektorovi zahrajete něco, co se učíte. Nebo co už máte v malíčku. Pochválí vás a poradí, co se vylepšit, jak se posunout dál. Každá otázka dobrá, lektoři i ostatní účastníci rádi poradí.

A spousta času na povídání, sdílení not a hudebních inspirací. Na výlet, vždyť bude uprostřed Českého ráje. Na večerní hraní a zpívání.

Pro společný program budeme mít k dispozici velikánskou klubovnu s kuchyňkou a další prostory.

 

ORGANIZAČNÍ INFORMACE

Cena kurzu je 2400 Kč (kurzovné, snídaně a večeře, pronájem společných prostor) + ubytování dle libosti v kempu Sedmihorky (zimy se bát nemusíte, i v malých chatkách se topí) + obědy v místní restauraci.

Nabízíme zlevněné kurzovné za 1900 Kč pro studenty do 26 let, rodiče na rodičovské dovolené a seniory. Slevu můžou uplatnit i ti, co vymyslí ke kurzu zajímavý doprovodný program, či pro nás napíší článek na web. Anebo se do našeho projektu harmonika.cz zapojí jiným způsobem.

Dospělý doprovod 400 Kč, dětský doprovod 200 Kč, počítejte se snídaní, večeří a využitím společných prostor.

Přijet můžete vlastním autem, ale budeme řešit i spolujízdu. Jsou tu i možnosti vlakového nebo autobusového spojení.

Začátek kurzu je v pátek v 18 hodin, konec v neděli odpoledne.

KAPACITA KURZU UŽ JE BOHUŽEL NAPLNĚNA

Po vyplnění přihlášky vám dáme vědět, zda jsou ještě volná místa, potom můžete poslat zálohu 1000 Kč. Teprve po zaplacení zálohy budete mít místo na kurzu s jistotou rezervováno. Nějaké dotazy nebo problém s vyplněním přihláškového formuláře? Ozvěte se na e-mail jindra.kelisek@gmail.com.

 

Kurz není pro úplné začátečníky, alespoň pár písniček nebo skladeb je potřeba umět zahrát.

 

Jaké to bylo v minulých letech?

Nebojte se pozvat i své muzikantské kamarády! Vítáni jsou jako vždy i hráči na jiné nástroje – jen když jim nebude vadit, že budou v menšině.

Takže proč zůstat doma?

 

Za realizační a lektorský tým  | Jindra Kelíšek
publikováno 24. 1. 2019