Podzimní muzicírování 2023 | pozvánka

10.-12.11.2023 / Ekocentrum Chaloupky Kněžice

 

Hrajete na akustický hudební nástroj?

Hledáte někoho, s kým byste si mohli společně zahrát?

Chtěli byste hrát v kapele?

Už s někým hrajete a potřebujete poradit, jak se sladit?

Chcete si užít muzikantský mejdan?

 

Muzicírování není jenom kurz, kde vám lektoři pomáhají posunout se zase o kousek dál ve svém hraní, ale i setkání sympatických lidí, kde je prostor učit se od ostatních účastníků, vyměňovat si noty, nahrávky a zkušenosti. Kde je čas zahrát si, zazpívat a pobesedovat nejen o muzice.

FB událost

Nejdůležitější jsou naši skvělí lektoři. Připravují pro vás písničky, které s nimi společně zaranžujete a secvičíte jako kapela.

Možná si říkáte, jestli je tenhle kurz pro vás. Buďte si jistí, že lektoři jsou nejen zkušení, ale také velmi laskaví a trpěliví. Bez ohledu na vaše současné hráčské dovednosti vás dokáží zapojit tak, abyste si užili radosti z muzicírování a pokročili ve vaší muzikantské cestě. Není nutné se všechno učit, písničky se zaranžují tak, aby si každý zahrál a zazpíval, co zvládne.

Nedílnou součástí našich kurzů na Chaloupkách je výborné jídlo, za které bude ručit kuchařský tým Janka & spol.

Cena kurzu je 2900 Kč (kurzovné, stravování, pronájem společných prostor) + ubytování na celý kurz (ve společných ložnicích za 400 Kč, pro náročnější v pokojích s vlastním sociálním zařízením za 700 Kč).

Nabízíme zlevněné kurzovné za 2400 Kč pro studenty do 26 let, rodiče na rodičovské dovolené a seniory nad 60 let. Slevu můžou uplatnit i ti, co vymyslí ke kurzu zajímavý doprovodný program nebo se do našeho projektu Muzicírování zapojí jiným způsobem.

Začátek kurzu je v pátek v 19 hodin, konec v neděli odpoledne.

 

DOPRAVA
Chaloupky jsou sice pro někoho trochu dál, ale to lze vyřešit spolujízdou, jedno místečko v autě se vždycky najde. Jde to i autobusem – zastávka „Zašovice, Nová Brtnice“.

Mapa

 

PŘIHLÁŠKA
Máte-li zájem se zúčastnit, stačí VYPLNIT PŘIHLÁŠKUPo vyplnění přihlášky vám dáme vědět, zda jsou ještě volná místa, potom můžete poslat zálohu 1000 Kč. Teprve po zaplacení zálohy budete mít místo v kurzu s jistotou rezervováno. Jestliže budeme muset kurz zrušit, záloha bude vrácena. Nějaké dotazy nebo problém s vyplněním přihláškového formuláře? Ozvěte se na e-mail jindra.kelisek@gmail.com.

 

Kurz není pro úplné začátečníky, alespoň pár písniček je potřeba na váš hudební nástroj umět zahrát.

Nebojte se pozvat své muzikantské kamarády!

 

Za realizační a lektorský tým | Jindra Kelíšek
autorka úvodního obrázku | Máří Mikšaníková
publikováno 11. 9. 2023